Monday - Saturday - 8:00 - 18:00
lactationmilktr@gmail.com
Anne Sütünün Kullanım Alanları
         Anne sütü ilk olarak bir bebeğin gıdası ve ilk aşısı niteliğindedir. Günümüzde kanser tedavisinde, ailesini virüs ve hastalıklardan korumak için kullananlar, güzellik merkezlerinde, sporcular ise doğal beslenme adına insan sütünü kullanmaktalar. Günümüz şartlarında ekonomik açıdan da değerlendirildiğinde kadınlar için kolay bir gelir kaynağı. Peki herkes sütünü satabilir mi? herkseten süt alınabilir mi? nelere dikkat etmek gerekir. Tanımadığınız hiç kimseden süt alımı yapmayın. Bu ilk kural. Mutlaka almanız gerekiyor ise süt sahibinin sağlığı hakkında ve sütün test edilmiş raporlarını mutkala isteyin. Bu sizin daha büyük sağlık sorunları ile karşılaşmanızı engelleyecektir.Ve unutmayın her kadın sütünü satamaz. Mutlaka bu yeterliliğe ve sertifikalara sahip insanlar ile görüşmeniz sizin için ilk sırada olmalıdır.
Aileyi Korumak Anne Sütü Kullanmak
             Günümüzde uygun her kadın laktasyon ve simülasyon uzmanlarının uyguladığı simülasyon ile laktasyon süreci başlatılabiliyor. Doğal ve sağlıklı baslenmeye dikkat eden bu güçlü kadınlar kendi sütünü ailesinin sağlığını korumak için kullanıyor. Her türlü virüs , hastalıklardan korunduklarını,  bağışıklıklarının daha güçlü olduklarına inanıyor.
Süt Satarak Gelir Elde Edenler ve Bunu Vücut Gelirtirme İçin Kullananlar
                     Gelir elde için etmek süt satmak artık aleni olarak yapılan bir ticaret. Tek sorun sütün güvenilir olup olmadığı. Dini açıdan da bazı sorunların olduğu ve tabu olarak da bakılan insan sütünün alınıp satılması gelir elde edilmesinin henüz bir yasal zemini yok. Doğru yollardan elde edilen insan sütlerinin vücut geliştirmek isteyen insanlar tarafından kullanılması son dönemlerde yaygın olarak kullanılan bir yöntem. İçerdiği yüksek protein ve doğal olmasından ötürü kullanıcı tarafından tercih edilmesi ilk sırada geliyor.
Part 1
Part 2
Part 1
Part 2
Part 3
İNSAN SÜTÜNÜN KULLANIM ALANLARI
İnsan sütünün bir mucize olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Bu mucizevi sıvının bir bebeğin gıdası olması yanı sıra hangi hastalıklarda kullanılabileceğini sıralayalım.

KANSER TÜRLERİ

♻️Akciğer kanseri
♻️Beyin kanseri
♻️Ağız kanseri
♻️Bağırsak (kolon) kanseri
♻️Özofagus kanseri
♻️Cilkt kanseri
♻️Rahim ve rahim ağzı kanseri
♻️Yumurtalık kanseri
♻️Prostat kanseri
♻️Testis kanseri
♻️Mide kanseri
♻️Karaciğer kanseri
♻️Mesane kanseri
♻️Gırtlak kanseri

CİLT HASTALIKLARI

♻️Atopik Egzama (Atopik Dermatit)
♻️Ergenlik Sivilcesi (Akne Vulgaris)
♻️Kellik (Alopesi)
♻️Kurdeşen (Urtiker)
♻️Liken (Liken Planus)
♻️Mantar Hastalığı ( Fungal Enfeksiyon)
♻️Pitriazis Rosea
♻️Uçuk (Herpes Simpleks)
♻️Vitiligo
♻️Behçet Hastalığı

VİRÜSLER

Virüslerin en büyük etkisi bağışıklı çökertmesi ile ielerlemesidir. İnsan sütü bağışıklığınızı en üst seviyeye taşır ve virüslerin olumsuz etkilerinden sizi korur.

 
CONTACT US
ÇALIŞMA SAATLERİ
Monday - Friday:09:00 AM - 09:00 PM
 
Saturday:10:00 AM - 05:00 PM
 
E-POSTA :
lactationmilktr@gmail.com
TELEFON :
+90 535 693 02 22
Skype :
lactationmilktr@gmail.com
ADRES :
Küçükbakkalköy efe sok. No.8 24750 Ataşehir/ istanbul
TELEFON :
+90 532 676 01 09